Má kolekce na webu Dej mi dárek + soutěž

dej mi dárek

Už jste slyšeli o tomhle úžasném webu? Já jej objevila díky e-mailu od Iri, ve kterém mi navrhla, zda bych pro Dej mi dárek nechtěla vytvořit vlastní kolekci. Nemohla jsem nesouhlasit, web mě doslova nadchl. Je založený na tom, že si vytvoříte svůj účet, vyberete dárky, které by jste si přáli a tento wishlist pak rozešlete svým přátelům či blízkým. Tohle je přesně to, co člověk jako já potřebuje. Velmi ráda obdarovávám své blízké, ale ve většině případů si lámu hlavu, co koupit, popřípadě zda se jim můj dárek bude líbit a hodit. Seznam jejich přání z Dej mi dárek by však veškeré mé pochyby odboural a já bych věděla, že daruji něco, z čeho bude mít obdarovávaný opravdu radost a užitek. Seznam totiž dává možnost nahlédnout do jeho snů a tajných přání.

V rámci této kolekce mám pro vás připravenou soutěž o úžasnou zástěrku (v mé kolekci ji také najdete) od e-shopu Šik v kuchyni. Podmínkou soutěže je registrace na Dejmidarek.cz a komentář pod mou kolekcí. Zástěrku vyhraje autor nejoriginálnějšího komentáře.

Zde odkaz na mou kolekci, kde můžete psát své originální a zajímavé komentáře:   https://dejmidarek.cz/tips/pekne-vypeceny-blog/?promo=1569

Odkaz na stránky Dej mi dárek: https://dejmidarek.cz/?promo=1569

 

šik zástěra

Předchozí příspěvek Další příspěvek

Mohlo by se Vám líbit

Zatím nikdo nevložil komentář, buďte první!

Zanechte odpověď